Figura
Id: 11801
cín, výška 19 cm, velmi raná práce, signováno monogramem OZ na podstavci, datováno 62, původní stav
zobrazeno: 5903x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 501 Kč
Příhozy: 54