Gracie
Id: 118005
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1402x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 509 Kč