Herečka
Id: 291301
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 36,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 5768x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 55