Herečka
Id: 396107
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)
zobrazeno: 933x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 003 Kč