Hlava Adama
Id: 288407
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1987, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1963x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 200 Kč