Hynku, Viléme, Jarmilo
Id: 272203
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2018x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč