Jarmilo!
Id: 243105
papírový reliéf/zlato, rozměr 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2863x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč