Jaro
Id: 396104
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)
zobrazeno: 22670x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51