Jaro
Id: 455104
papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 912x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 300 Kč