Jaro
Id: 129508
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1890x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč