Ještě Bezová duše
Id: 205201
částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek
zobrazeno: 8638x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
195 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 75