Ještě Ifigenie
Id: 238901
reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora
zobrazeno: 8182x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
200 000 Kč