Ještě žena z Chalkidi
Id: 297901
polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána
zobrazeno: 11411x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
167 000 Kč
Příhozy: 51