Josef
Id: 118004
papírový reliéf, velikost listu 21,2 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1628x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč