Josef s ratolestí
Id: 258503
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1258x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 000 Kč