Josef s ratolestí
Id: 458103
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 22 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1664x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč