Josef s ratolestí
Id: 494401
papírový reliéf/zlato, ruční papír, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1996)
zobrazeno: 4351x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč