Čas na serveru 02:13:01

Josef s ratolestí

Id: 512307

Josef s ratolestí

  •  / Josef s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 548x

Vyvolávací cena:

20 000