Karneval
Id: 102902
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 4/12, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 14769x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč