Klíčnice
Id: 223503
papírový reliéf, velikost listu cca 42,5 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 9444x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 500 Kč