Klíčnice
Id: 365911
konvolut dvou kusů, rozměry ve výřezu 41,5 x 17 a 41,5 x 17 cm, vše značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1661x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 66