Klíčnice
Id: 379001
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 43 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2509x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 28
Příhozy: 54