Klíčnice
Id: 396105
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)
zobrazeno: 1312x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 055 Kč
Účastníci: 20