Klíčnice pravá a levá - konvolut dvou kusů
Id: 445801
papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 23,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1270x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 70