Konvolut dvou kusů
Id: 270701
Eva (prsa)- rok vzniku 1984 - PF 85 a Ruce s jablkem, rok vzniku 1986 - PF 87, papírové reliéfy, rozměr ve výřezu každého cca 15,5 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, vše zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 3981x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 000 Kč