Konvolut dvou kusů
Id: 99206
Učitel a žákyně, papírový reliéf, velikost každého listu 42,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1854x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 56