Konvolut dvou kusů
Id: 99215
Duše skloněná: 1) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno; 2) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1436x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč