Libuše
Id: 213001
polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po
zobrazeno: 5035x
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
455 000 Kč
Příhozy: 61