Loučení s kanelurou
Id: 315406
papírový reliéf, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rok vzniku 2003, zaskleno, rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2329x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč