Loučení s ratolestí
Id: 241607
papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 2003, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 3088x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč