Loučení s ratolestí
Id: 444905
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2003
zobrazeno: 442x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč