Marie
Id: 353703
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1995, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 3216x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 500 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 52