Marie
Id: 424301
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 589x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 700 Kč