Marie
Id: 520702
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, A.T. (autorský tisk), paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 443x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč