Marie Josefova bez ratolesti
Id: 329703
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2496x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 900 Kč
Příhozy: 60