Marie s ratolestí
Id: 346803
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 41,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, A.T., zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1396x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč