Marie s ratolestí
Id: 451902
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr 33,5 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1996
zobrazeno: 1630x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč