Marie s ratolestí
Id: 517401
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 1996), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 534x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč