Čas na serveru 16:27:59

Marie s ratolestí

Id: 517401

Marie s ratolestí

  •  / Marie s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 1996), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 520x

Vyvolávací cena:

16 000