Milenecké lože
Id: 444904
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2009
zobrazeno: 2798x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 53