Milenecké lože
Id: 94102
reliéf/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2635x
Vyvolávací cena:
600 Kč
5 500 Kč