Muž
Id: 83902
reliéf/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1905x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč