Josef s ratolestí
Id: 279008
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, doba vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1311x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč