Nalomený sloup
Id: 256502
reliéf/papír, rozměr listu 39 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1171x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 600 Kč