O. orantka
Id: 381503
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 19,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1081x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč