Orfeus a múza
Id: 206708
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1895x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč