Orfeus a múzy
Id: 224201
částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385
zobrazeno: 3074x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 111