PF 2014
Id: 372203
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 8473x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč