Ruka ženy
Id: 318201
papírový reliéf, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, poškozeno hnědými skvrnkami, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 4527x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 000 Kč