Podzim
Id: 362407
papírový reliéf, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2147x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč