Podzim
Id: 396106
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42,5 x 25 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)
zobrazeno: 1289x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 100 Kč